20 Lis

Witamy

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że władze Polskiego Towarzystwa Badań Nieniszczących i Diagnostyki Technicznej SIMP (PTBNiDT SIMP) oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) postanowiły rozpocząć wydawanie czasopisma naukowo-technicznego pt. “Badania Nieniszczące i Diagnostyka” PLISSN 2451-4462.

Czasopismo zawierać będzie materiały w języku polskim oraz angielskim i będzie dostępne zarówno w wersji drukowanej jak i elektronicznej w internecie.

Odbiorcami czasopisma „Badania Nieniszczące i Diagnostyka” są ośrodki naukowe i dydaktyczne oraz organizacje gospodarcze i ośrodki zagraniczne zainteresowane problematyką określoną w jego tytule.

W czasopiśmie „Badania Nieniszczące i Diagnostyka”  będą publikowane oryginalne komunikaty i artykuły dotyczące:

  • metodologii badań,
  • certyfikacji w badaniach,
  • charakterystyki urządzeń, sprzętu, materiałów i systemów w badaniach nieniszczących,
  • diagnostyki,
  • szkoleń, przepisów i normalizacji,
  • praktyki badań w przemyśle i poradnictwa technicznego,
  • wydarzeń, karier zawodowych specjalistów i ich doświadczeń zawodowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zamieszczania materiałów promocyjnych w nowopowstałym czasopiśmie, którego pierwszy numer ukazał się w październiku br. Jego promocja odbyła się w czasie 45. Krajowej Konferencji Badań Nieniszczących w dniach 18 – 20 października 2016 roku w Kołobrzegu.

Aby kontynuować nawigowanie po stronie, zaakceptuj używanie "ciasteczek". więcej informacji

Akceptacja używania "ciasteczek" (cookies) daje Tobie możliwość sprawniejszego przeglądania zawartości strony. Jeśli będziesz kontynuować nawigowanie po stronie bez zmiany ustawień lub wciśniesz "Akceptuję", będziesz używać tej metody.

Zamknij